INSIDE SOUND․ երաժշտության և պատկերների կենդանի համաձուլում
Դեկտեմբերի 2-ին, ժամը 19։00 «Առնո Բաբաջանյան» համերգասրահի Ներքնահարկում կներկայացվի Հայկ Գրիգորյանի (շեփոր) և Վահագն Հայրապետյանի (դաշնամուր) ջազային INSIDE SOUND պերֆորմանսը։
Ոմանք երաժշտության մեջ գտնում են հնչյուններ, ոմանք՝ պատկերներ, ոմանք՝ երկուսն էլ: ջազային INSIDE SOUND պերֆորմանսը երաժշտության և պատկերների կենդանի համաձուլում է։
Նախագծի շրջանակներում ներքնահարկի տարածքում ցուցադրված կլինեն նաև Հայկ Գրիգորյանի աշխատանքները: Արտիստի նկարների «Դեմքեր-Կողմեր» ցուցահանդեսը կգործի մինչև դեկտեբերի 10-ը:

INSIDE SOUND: live fusion of music and pictures.
INSIDE SOUND jazz performance of  Aik Grigoryan (trumpet) and Vahagn Hayrapetyan (piano) will be presented on the Ground floor of the "Arno Babajanyan" concert hall on December 2.
One finds sounds in the music, another one finds images, and some find both. The INSIDE SOUND jazz performance is a live fusion of music and pictures.
Within the project, Aik Grigoryan's works will also be exhibited in the mezzanine area. The "Faces-Sides" exhibition of the artist's paintings will be open until December 10.